Okucia meblowe oraz narzędzia dla stolarstwa

Mamy wszystko to co potrzebne

Sevroll to producent systemów do drzwi przesuwnych, składanych i rozwieranych oraz akcesoriów meblowych, systemów do zabudowy garderób.

CMT specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych narzędzi związanych z obróbką materiałów stałych, ze szczególną uwagą poświęconą obróbce drewna.

ITA Tools jest firmą specjalizującą się w produkcji profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych oraz materiałów nieżelaznych. Dzięki jednej z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych hal produkcyjnych w Europie gwarantujemy szybki termin realizacji zamówień i pełną dostępność produktów. Ze względu na dynamicznie zmieniający się rynek, cały czas poszerzamy nasz asortyment i szukamy rozwiązań, które jeszcze lepiej będą odpowiadały na oczekiwania naszych Partnerów. 

ita-black
logo unika

Na początku były ColorFill, MitreBond i Worktop Jigs.

Ponad 30 lat później nasze oddanie rynkowi montażu i pielęgnacji kuchni nie uległo zmianie. Nadal współpracujemy z monterami kuchni, producentami blatów i specjalistami od czyszczenia, aby opracować najlepsze rozwiązania dla każdego materiału i wzoru blatu. Wraz z rozwojem, nasze portfolio poszerzyło się o wszystkie powierzchnie robocze – Solid Surface, Granit, Kwarc, Compact Laminate, Porcelana i wiele innych.

Jest firmą z Wrocławia, która obrzeża meblowe tworzy od 2005 roku. Każdy projekt trakują jako wyzwanie. Nowe obrzeże to wiele godzin rozmów i projektowania, próbnych dobarwień i wydruków, a rezultat prac akteptują wówczas, gdy w pełni ich zadowala.

design-light-logo

Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu produkujemy własny asortyment w postaci opraw, taśm LED oraz akcesoriów, takich jak płytki SMD oraz inteligentne wyłączniki LED. Jako producent oświetlenia LED do mebli wykonujemy na wymiar różnego rodzaju oprawy oświetleniowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, w tym między innymi oświetlenie do szaf i garderób z czujnikiem ruchu lub szuflad z wyłącznikiem zbliżeniowym. Gwarantujemy bogatą ofertę akcesoriów oświetleniowych do mebli, a także produktów LED do aranżacji wnętrz.

Działamy od 1989 r. Jesteśmy przedsiębiorstwem z długą tradycją i wieloletnim doświadczeniem w: uszlachetnianiu płyt drewnopochodnych fornirami naturalnymi, egzotycznymi i modyfikowanymi, formatyzowaniu płyty na wymiar, produkcji obrzeży wzmacnianych fizeliną, obrzeży z klejem, obrzeży warstwowych od 1mm do 1,5mm, produkcji formatek spajanych na styk, oklejaniu krawędzi jak i lakierowaniu.

logo-white
logo blum

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości okuć meblowych, które sprawiają, że mieszka się wygodniej. Produkujemy systemy podnośników, zawiasów i szuflad oraz rozwiązania kieszeniowe do mebli, a naszą ofertę uzupełniają serwisy i pomoce montażowe.